Godło, herb

Gimnazjum im.Bohaterów Akcji V2

w Sarnakach

UCZNIOWIE GIMNAZJUM IM. BOHATERÓW AKCJI V2 W SARNAKACH W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

Klasa I A

Wychowawca: Małgorzata Bartoszuk

 

Czarnocka Ewelina, Czarnocka Małgorzata, Florea Gloria, Geresz Bartosz, Gumienniczuk Jakub, Iwaniuk Aleksandra, Izdebska Magdalena, Jakubińki Norbert, Jodłowska Katarzyna, Kamiński Michał, Kroszka Ewelina, Lisiecka Aleksandra, Lutkiewicz Dawid, Magdziak Filip, Nowakowski Damian, Przesmycka Kamila, Romaniuk Igor, Sulima Marta, Toczyński Emil, Weśniuk Ewelina

 

Klasa I B

Wychowawca: Magdalena Koszuk

 

Bobryk Iwona, Figura Michał, Filianowicz Paulina, Golwiej Paulina, Hepner Natalia, Karczmarz Alicja, Kasprzak Gabriela, Korowajczuk Łukasz, Kostaruk Jakub, Kotlarczuk Dominika, Lewandowski Tycjan, Lewicki Maciej, Ludwiczuk Piotr, Łuczko Maciej, Maksymiuk Julia, Michalak Jakub, Nitychoruk Wiktoria, Nowosielski Adam, Onopiuk Jakub, Sawczuk Weronika, Tołtyżewska Natalia

 

Klasa II A

Wychowawca: Barbara Radzikowska

 

Bronisz Gustaw Cezary, Czarnocka Joanna Maria, Czeżyk Emilia, Dorofiejuk Sylwia, Franczuk Łukasz, Hepner Bartłomiej, Horoszko Mateusz, Iwaniuk Natalia, Kasperuk Kamil, Lewicki Maciej Szymon, Maksymiuk Kamil, Matejczuk Kacper, Okseniuk Maja, Omelańczuk Michał Mateusz, Onopiuk Przemysław, Onuszko Aleksandra, Oreszczuk Tomasz Jan, Terlikowski Krzysztof, Tyczyno Magda, Tyszko Weronika Maria, Waszczuk Klaudia, Wawryniuk Katarzyna Anna, Wawryniuk Patryk, Wudarski Adrian Krzysztof, Wyczółkowski Patryk

 

Klasa II B

Wychowawca: Emilia Orzepowska

 

Adamiuk Aleksander, Buławski Jakub, Chwesiuk Wiktoria, Czeżyk Krystian, Daniluk Mikołaj Jan, Fatyga Julia, Gajowiecka Kamila, Geresz Bartosz Kacper, Hawryluk Paulina Kinga, Iwaniuk Cezary, Jędruszuk Kinga, Jędrzejczuk Dawid Stanisław, Klimiuk Kajetan Mariusz, Krzyżanowski Filip, Malinowska Paulina, Osiadacz Karolina, Protasiuk Karol, Radzikowski Dawid, Sawczuk Martyna, Stefaniuk Agata,  Szabelski Szymon Franciszek, Terlikowska Julia, Tkaczuk Adam, Tymoszuk Damian Adam, Wawryniuk Krzysztof, Żak Jakub

 

Klasa III A
Wychowawca: Anna Dziuban

 

Bobiński Piotr, Bobryk Krzysztof, Chwedoruk Arkadiusz, Demianiuk Jakub Aleksander, Dziwińska Wioletta Patrycja, Florea Filip Mikołaj, Ilczuk Katarzyna Natalia, Iwaniuk Karol Sebastian, Jędrzejczuk Dawid Stanisław, Kasperuk Daria, Laszuk Kacper, Lewicki Daniel, Mielniczuk Martyna, Niemińska Magdalena, Onopiuk Aleksandra, Osiej Karolina, Paździor Jakub Jacek, Protasiuk Piotr, Rosiak Maciej, Sawczuk Adrian, Segeniec Dawid, Sołtan Michał, Wawrzyniak Piotr, Zaliwska Jagoda, Żuk Mateusz 


Klasa III B
Wychowawca: Rafał Dydycz
 
Bodzon Honorata Angelika, Domański Piotr Jan, Dudko Julia, Grzędziński Krzysztof, Guberski Maciej, Gumienniczuk Anna, Iwaniuk Bartosz, Jakubińska Sara, Jędruszuk Dominik, Kaliński Igor, Kamińska Anna Sandra, Koźluk Łukasz Mariusz, Lipiński Gabriel, Maksymiuk Dominika, Onopiuk Bartłomiej, Onuszko Agnieszka, Sobieszuk Mateusz, Suprunowicz Piotr Łukasz, Toczyński Eryk Piotr, Tomaszuk Robert Ryszard, Weśniuk Jakub



 

 

 

Newsflash