Godło, herb

** Szkola Podst. w Sarnakach

*** im.Bohaterow Akcji V2

Zajęcia z j. angielskiego - podsumowanie

 

Podsumowanie zajęć pozalekcyjnych z języka angielskiego dla uczniów klasy VI SP

W roku szkolnym 2016/2017 w wymiarze 28 godzin,  odbyły się zajęcia pozalekcyjne z języka angielskiego przeznaczone dla uczniów klasy VI SP. W zajęciach wzięło udział 8 uczniów, w tym 5 dziewczyn i 3 chłopaków.

W czasie zajęć uczniowie w celu przygotowywania plakatów i gazetek na temat obyczajów  i kultury krajów anglojęzycznych oraz o tematyce związanej z geografią i historią krajów anglojęzycznych, korzystali z technologii informacyjno – komunikacyjnej. Uczestnicy zajęć wielokrotnie przedstawiali dialogi wcielając się w różne role, śpiewali piosenki, oglądali filmy kulturowe. Doskonalili różne formy pracy, a efekty swojej pracy uczniowie prezentowali na forum grupy.

Na zakończenie zajęć uczniowie wypełnili ankiety, w których udowodnili, że każdy z nich zdobył nowe kompetencje z zakresu języka angielskiego.

 

Emilia Orzepowska