Godło, herb

** Szkola Podst. w Sarnakach

*** im.Bohaterow Akcji V2

Szkolny Skills Challenge z MG13

DSCN8651

DSCN8713

Nasza szkoła została zakwalifikowana do udziału w turnieju Szkolny Skills Challenge ,,Mierz Wysoko’’ 2017 organizowanym przez Fundację Marcina Gortata przy wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki.

19 października 2017 r. przyjechali do nas pracownicy Fundacji MG13, którzy przygotowali tor sprawnościowy, który pokonało 50 uczniów z klas IV-VI z naszej szkoły oraz dziesięcioro uczniów z SP w Serpelicach. Na podstawie czasu wyłoniony został zwycięzca, który zdobył tytuł mistrza szkoły.

 

Naszym szkolnym mistrzem został Miłosz Olszewski z klasy Vb. Cieszymy się, gratulujemy i trzymamy kciuki za to, by Miłosz dostał się do dziesiątki najlepszych spośród wszystkich mistrzów ze szkół biorących udział w turnieju i mógł wyjechać na finał do Łodzi - rodzinnego miasta Marcina Gortata.

Na podium znaleźli się także: Karolina Sacharczuk z VIa i Mateusz Korowajczuk z VIb.

DSCN8798

Zawody, przeprowadzone przez sportowców z Gortat Team, pozostaną w pamięci wszystkich uczestników. Każdy z nich dał z siebie wszystko, by jak najszybciej pokonać tor przeszkód. I choć zwycięzca może być tylko jeden, to każdy uczestnik powinien być z siebie dumny!!!

DSCN8793

Dziękujemy panom: Filipowi Gruszce, Pawłowi Stalmachowi i Grzegorzowi Jóźwiakowi za miło i aktywnie spędzony czas!! Mamy nadzieję, że jeszcze się spotkamy. 

Podziękowania kierujemy też do pana Jakuba Kopcia, prezesa Fundacji Marcina Gortata, za możliwość udziału w projekcie.

I jeszcze pani Karolinie Morawskiej - naszemu dobremu duchowi, który podsuwa nam ciekawe pomysły - dziękujemy!

 

ZDJĘCIA

PS. Tor pokonali także nauczyciele: p. Barbara Michoń, p. Dorota Czeżyk i p. Rafał Dydycz, ale oni mistrzami nie zostali :)