Godło, herb

** Szkola Podst. w Sarnakach

*** im.Bohaterow Akcji V2

Ostatni wyjazd projektowy

20171206 191411

Ostatni wyjazd do teatru w ramach projektu Szkoła Równych Szans VI za nami. W Mikołajki odwiedziliśmy Teatr Rampa. Mimo problemów z dotarciem na czas, udało się nam obejrzeć sympatyczny musical familijny oparty na powieści Kornela Makuszyńskiego.

"Awantura o Basię" to spektakl (i książka) o Basi Bzowskiej, która po śmierci matki trafia do różnych opiekunów. Wydarzenia z życia dziewczynki pokazują jak ważną wartością jest kochająca rodzina.

Poprzednio, gdy byliśmy w Teatrze Rampa na "Tajemniczym ogrodzie", nieoczekiwanie na scenie pojawił się reżyser Cezary Domagała, który wprowadził nas w tematykę przedstawienia. Dziś znów zobaczyliśmy reżysera, tyle, że po spektaklu, bo byliśmy świadkami pożegnania z młodą aktorką, odtwórczynią roli małej Basi, która zakończyła dzisiejszym występem swą przygodę z tą rolą.

I Mikołaja też spotkaliśmy :)

awantura o basie.24

DSC 0394

DSC 0401