Godło, herb

** Szkola Podst. w Sarnakach

*** im.Bohaterow Akcji V2

Podsumowanie I półrocza

 

 

31 stycznia 2018 r. zakończyliśmy pierwsze półrocze roku szkolnego 2017/2018. Tego dnia odbyła się wywiadówka, podczas której dyrektor Barbara Michoń przedstawiła rodzicom podsumowanie pracy szkoły w tym okresie.

DSC 0406

Dzień wcześniej, 30 stycznia, podczas spotkania z uczniami dyrektor B. Michoń przypomniała o ważnych wydarzeniach z życia szkoły i sukcesach uczniów, które miały miejsce od września 2017 r., a dyr. J. Chromiec zaprezentowała uczniów, którzy osiągnęli średnią ocen min. 4,75 oraz wzorową lub bardzo dobrą ocenę zachowania oraz tych, którzy nie opuścili ani jednej lekcji w tym roku szkolnym.

DSC 0440

DSC 0442

W trakcie tego apelu gościliśmy dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Sarnakach, p. Wiolettę Zawadkę, która podziękowała za wsparcie biblioteki w głosowaniu Kinder "Przerwa na wspólne czytanie". Szczególne podziękowania otrzymała p. Beata Rosiak, nasz szkolny kapitan "Kinder załogi", a uczniowie dostali kilkadziesiąt nowych książek do biblioteki :)

DSC 0412

Na koniec przewodniczący SU gimnazjum Igor Romaniuk z zastępcą Wiktorią Nitychoruk oraz Mają Malinowską nagrodzili zwycięzców I Integracyjnego Turnieju Tenisa Stołowego dla uczniów klasy VII i II-IIIG, który odbył się w dn. 11-12 stycznia 2018 (tuż przed feriami). W kategorii chłopców trzecie miejsce zajął siódmoklasista Rafał Romaniuk.

DSC 0430

 

ZDJĘCIA