Godło, herb

** Szkola Podst. w Sarnakach

*** im.Bohaterow Akcji V2

Dzień Gimnazjalisty (i nie tylko)

 

DSC 0703aaa

 

Wiosnę powitaliśmy w typowy dla nas sposób. 21 marca (od 17 lat) obchodzony jest w naszej szkole Dzień Gimnazjalisty, a od ubiegłego roku do międzyklasowej rywalizacji dołączyli uczniowie klas IV-VII szkoły podstawowej, stąd dopisek "i nie tylko". Tego dnia klasy prezentują efekty kilkutygodniowych przygotowań. Wśród zadań znalazły się: przygotowanie scenki, piosenki i plakatu. 

W tym roku XVII Dzień Gimnazjalisty (i nie tylko) nosił tytuł "Sarnacka Akademia Filmowa", a temat przewodni dotyczył filmów i animacji, więc na scenie pojawili się znani bohaterowie, znajome melodie...

Wśród klas IV-VI zwycięstwo wywalczyła klasa VIb (podobnie jak w ubiegłym roku!), prezentując scenkę opartą na "Pocahontas", wyprzedzając klasę IVb z Roszpunką na czele i "Zwierzogród" z Vb. IV miejsce zdobyła klasa VIa i "Mój brat niedźwiedź", V m. - Va i "Mulan", a VI m. klasa IVa z "Vaianą". Salę gimnastyczną ozdobiły kolorowe i dopracowane w szczegółach plakaty. Prócz scenek i plakatów uczniowie wykonali piosenki - teksty do znanych z filmów melodii ułożyli sami.

DSC 0061

DSC 0082

DSC 0048

DSC 0065

DSC 0037

DSC 0022

 

Brawa należą się wszystkim klasom!!!! Uczniowie wykonali wszystkie zadania, a nie byłoby to możliwe bez współpracy, zaangazowania, kreatywności... oraz wsparcia rodziców. Dziękujemy!

 

ZDJĘCIA