Godło, herb

** Szkola Podst. w Sarnakach

*** im.Bohaterow Akcji V2

Dzień Edukacji Narodowej 2018

 

 

15 października 2018 r. uroczyście obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Tego dnia obecni i dawni nauczyciele, wójt Gminy Sarnaki, zarząd Rady Rodziców oraz uczniowie spotkali się w sali gimnastycznej.

Trzecioklasiści przygotowani przez p. Bożenę Romaniuk wyrecytowali wiersze, czwartoklasiści przygotowani przez p. Magdalenę Koszuk zabawnie przenieśli widzów w telewizyjny świat, a całość uzupełnił śpiewem chór pod batutą p. Tadeusza Gosia. 

DSC 0352

DSC 0362

DSC 0369

DSC 0378

Tego dnia nie mogło zabraknąć miłych słów. Najpierw głos zabrała dyrektor Barbara Michoń i wyraziła wdzięczność emerytom i przedstawicielom rodziców za przybycie tego dnia do szkoły oraz wręczyła nauczycielom Nagrody Dyrektora Szkoły. Następnie życzenia do pedagogów i uczniów skierował wójt Andrzej Lipka oraz wyróżnił dyrektor Barbarę Michoń Nagrodą Wójta Gminy Sarnaki, dziękując za zaangażowanie w kierowanie szkołą.

DSC 0345

 

ZDJĘCIA