Godło, herb

** Szkola Podst. w Sarnakach

*** im.Bohaterow Akcji V2

Urodziny lalek w zerówce

DSCN0140

13 października, podczas zajęć językowych z panią Iwoną nasze przedszkolaki świętowały urodziny lalek i pluszaków. By poczuć się jak na prawdziwej imprezie urodzinowej, dzieci założyły papierowe czapeczki. Nie zabrakło również innych urodzinowych elementów - był torcik – muffinka ze świeczką, balony, gwizdki i trąbki. Główną atrakcją był prezent, który dzieci wspólnie rozpakowywały. Podczas przyjęcia poznały angielskie słówka, nauczyły się śpiewać razem ze Świnką Peppą i innymi znanymi im postaciami piosenkę „Happy Birthday” oraz bawiły się i tańczyły przy muzyce. Urodzinowe rekwizyty, aktywny udział i przeżywanie wydarzenia - to sposób na zainteresowanie małych uczniów nauką języka angielskiego.

DSCN0149

 

ZDJĘCIA