Godło, herb

** Szkola Podst. w Sarnakach

*** im.Bohaterow Akcji V2

Widowisko "Możliwości organizmu ludzkiego"


Dziś uczniowie i pracownicy szkoły obejrzeli pokaz możliwości organizmu ludzkiego w wykonaniu Jurija Zieniewicza - sportowca szkoły Karate DO Black Kombat i kaskadera z Białorusi.

Zapierające dech w piersiach numery spotkały się z zainteresowaniem zarówno młodszych, jak i starszych oglądajacych. Trudno było powstrzymać emocje, podczas gdy pan Ziniewicz wbijał ręką gwóźdź w deskę o grubości ok. 4 cm (ksiądz nie dał rady go wyciągnąć), okręcał twardy drut wokół szyi, skręcał dłońmi metalowy pręt (który potem nawet nie drgnął, gdy próbowało go rozprostować sześciu gimnazjalistów), chodził po potłuczonym szkle, wchodził po "schodach" z ostrzy i skoczył na potłuczone szkło, położył się plecami na szkle i pozwolił by stanęło na nim dziesieć dorosłych osób (cieżar blisko 900 kg!!), leżał na gwoździach i był uderzany w stojący na piersiach przedmiot wielkim młotem, sprawił, że gruby, metalowy pręt oparty na jego gardle pękł na pół za sprawą jego nacisku (po raz pierwszy stało się coś takiego w trakcie jego występu).

Wszystkie numery opatrzone był stosownym komentarzem Stanisława Stryjskiego, a publiczność brała aktywny udział w przedstawieniu. Sportowiec chętnie udzielał odpowiedzi na zadawane mu pytania. Program miał na celu zachęcać młodych ludzi do uprawiania sportu oraz prowadzenia zdrowego trybu życia, a przede wszystkim uczyć szacunku do przyrody, otoczenia i każdego człowieka. Zobaczyliśmy ile można zdziałać siłą woli, hartem ducha i koncentracją energii.

Z pewnością był to interesująco spędzony czas.


ZDJĘCIA

alt

alt

 

alt    alt

 

alt

 

alt

 

alt

 

alt

 

alt