Godło, herb

** Szkola Podst. w Sarnakach

*** im.Bohaterow Akcji V2

Rozpoczęcie roku szkolnego

DSC 0203

3 września 2018 r. uroczyście rozpoczęliśmy rok szkolny 2018/2019. Po Mszy św. uczniowie, rodzice i nauczyciele zebrali się w sali gimnastycznej, gdzie dyrektor Barbara Michoń powitała wszystkich uczniów, a w sposób szczególny pierwszoklasistów, dzieci z oddziału przedszkolnego, uczniów, którzy od tego roku dołączą do starszych klas oraz nowych nauczycieli. Zgromadzeni usłyszeli o działaniach, remontach, które realizowane były w czasie wakacji oraz o planach na nowy rok szkolny. Wójt gminy Andrzej Lipka życzył wszystkim sukcesów w nowym roku szkolnym, podobnie przewodniczący Rady Rodziców, Jacek Golwiej. Na zakończenie uczniowie klasy pierwszej otrzymali niespodzianki - plecaki z wyposażeniem od sponsora Operatora Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM Oddział w Rembelszczyźnie.

DSC 0207

DSC 0223

 

ZDJĘCIA