Godło, herb

** Szkola Podst. w Sarnakach

*** im.Bohaterow Akcji V2

Sukces Moniki

 

 

Monika Lutk 3

Nasza uczennica Monika Lutkiewicz z kl. VIIIb nie próżnowała w wakacje  Wzięła (z powodzeniem) udział i została laureatką II edycji Mazowieckiego Konkursu Fotografii Kulinarnej. Konkurs, ogłoszony przez samorząd Mazowsza, skierowany był do osób, które interesuje fotografowanie, zarówno amatorów jak i profesjonalistów zamieszkałych na terenie województwa mazowieckiego.

Zdjęcie wykonane przez Monikę, przedstawiające ogórki kiszone z liściem dębu, zajęło w kategorii „Z Listy Produktów Tradycyjnych” 2. miejsce. A zdjęcie syropu z mniszka uzyskało wyróżnienie w konkursowej kategorii „Z Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsze”, podkategoria: Napoje.

W sierpniu miało miejsce uroczyste podsumowanie konkursu, podczas którego nagrody laureatom wręczył marszałek Adam Struzik.

GRATULUJEMY MONICE i życzymy kolejnych sukcesów!

Monika Lutk 1

Monika Lutk 2