Godło, herb

** Szkola Podst. w Sarnakach

*** im.Bohaterow Akcji V2

Apel

 

Gdyby dziś było jak zwykle, to uczniowie i nauczyciele uczciliby nadchodzącą rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja podczas uroczystego apelu w szkole...
Ale obecna sytuacja zmusza do niestandardowych działań, więc i dzisiejszy "apel" taki też był :)

Uczniowie, nauczyciele i rodzice dołączyli dziś o godz. 13.00 do spotkania wideo na Google Meet. Dyrektor Barbara Michoń opowiedziała krótko o majowych świętach, przypomniała uczniom o konieczności systematycznej pracy, wywiązywaniu się z zadań oraz życzyła miłego odpoczynku od szkoły w majowy weekend. Pan od muzyki zaintonował wspólne spiewanie pieśni "Witaj majowa jutrzenko", a całe spotkanie technicznie ogarnęła wicedyrektor Beata Rosiak.

 

 

 

DSCN7290

 

DSCN7292

 

DSCN7271