Godło, herb

** Szkola Podst. w Sarnakach

*** im.Bohaterow Akcji V2

I Katolickie LO im. Świętej Rodziny w Siedlcach

 

 

Szanowni Państwo,

w imieniu całej społeczności I Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Świętej Rodziny w Siedlcach zwracam się z gorącą prośbą o przekazanie uczniom klas VIII informacji, że w dn. 15 maja 2020 (piątek) w godz. 12.00 – 15.00 odbędzie się Internetowy Dzień Otwarty w naszym liceum. Będzie można w nim uczestniczyć za pośrednictwem strony internetowej naszego liceum: www.klosiedlce.pl lub na naszym fanpage’u na Facebooku. W czasie Dnia Otwartego można będzie dowiedzieć się wszystkiego o naszej szkole, poznać propozycje dla absolwentów szkół podstawowych oraz zapoznać się z sposobami kształcenia i społecznościami naszej szkoły. Internetowy Dzień Otwarty będzie realizowany metodą telewizyjnego przekazu na żywo.

Równocześnie dla wszystkich uczniów i ich rodziców uruchomiliśmy możliwość bezpośredniej konsultacji w sprawach nauki w naszej szkole. Kontaktować się można z nauczycielami naszego liceum w tej sprawie za pośrednictwem Facebooka i komunikatora Skype. Konsultacje te odbywają się w każdy wtorek i czwartek w godz. 15.00 – 16.00. Informacje o nich można znaleźć także na naszej stronie internetowej.

ks. Jacek Wł. Świątek
dyrektor I KLO w Siedlcach

 

plakat