Godło, herb

** Szkola Podst. w Sarnakach

*** im.Bohaterow Akcji V2

Projekty konkursowe

 

 

Nasza szkoła bierze udział w konkursie Nowej Ery pod hasłem „Projektanci edukacji”. Zgłosiliśmy dwa pomysły: jeden w kategorii klas 1-3, drugi 4-8. Poprosiliśmy uczniów, rodziców, nauczycieli i przyjaciół szkoły o głosowanie internetowe w dniach 1-11 grudnia i wsparcie naszych projektów. Mamy szansę zdobyć granty, które pomogą nam zmienić naszą bibliotekę szkolną oraz wesprzeć Małych Badaczy, eksperymentujących podczas zajęć świetlicowych.

Dzięki wsparciu życzliwych nam osób, zarówno projekt zgłoszony w kategorii klas 1-3, jak i ten z kategorii 4-8, zdobyły bardzo dużo głosów i mają szansę na zdobycie dodatkowych grantów w konkursie "Projektanci edukacji".

DZIĘKUJEMY wszystkim, którzy zagłosowali na nasze projekty. Teraz obradować będzie jury konkursowe, a wyniki poznamy 14 stycznia.
Niezależnie od wyników, projekt " BOOKLOVE czyli książki łączą ludzi" już wystartował.
 

proj