Godło, herb

** Szkola Podst. w Sarnakach

*** im.Bohaterow Akcji V2

Uczniowie 2017/18

 
 
 
 
KLASA I
wychowawca:  Barbara Kłykocińska
 
Błażejak Aleksandra, Bortnowski Wojciech, Bożyk Aleksandra, Folwarska Karolina, Iwaniuk Karolina, Iwaniuk Maja, Kordaczuk Gabriela, Kosk Maja, Lipińska Nikola, Matejczuk Mikołaj, Michalak Bartosz, Miłkowski Krystian, Nowosielska Wiktoria, Obzejta Ignacy, Ostaszewski Maciej, Piątek Małgorzata, Sawczuk Gabriela, Szymaniuk Przemysław, Taras Milena, Wasilewska Lena, Wasiluk Aleksander, Wolska-Rzewuska Sabina, Żyliński Julian
 
 
KLASA II
wychowawca:  Bożena Romaniuk
 
Chwedoruk Emil, Janik Olaf, Klimaszewski Łukasz, Lisiecka Agata, Maksymow Gabriela, Radziejewski Bartosz, Rypina Aleksandra, Sacharczuk Amelia, Sawczuk Natalia, Sawczuk Zuzanna, Wołkowicz Maja 
 
 
 
KLASA III a 
wychowawca:  Renata Hackiewicz
 

Androsiuk Andżelika, Bartoszuk Maria Anna, Czarnocka Izabela Małgorzata, Gregorczuk Maciej, Jakubiak Oliwia, Klimiuk Amelia, Klimiuk Zofia, Kosk Maciej, Kulińska Małgorzata,Typa Maja, Walczuk Paweł, Wawrzyniak Adrian, Wolska Anna, Wudarski Marcel Piotr

 

KLASA III b

  Wychowawca:  Anna Wawryniuk 

Buławski Damian, Chromiec Antonina, Czekanowska Zofia Tomiła, Domańska Anna Małgorzata, Dziwińska Aleksandra, Florea Wiktor Łukasz, Geresz Natalia, Głuchowska Zuzanna, Gregorczuk Natalia, Kałan Aleksander, Kordaczuk Natalia, Lewczuk Julia, Osiej Piotr, Panasiuk Maja, Radziwonka Natalia


KLASA IV a
 
wychowawca:  Dorota Czeżyk

  
Bartoszuk Aleksandra, Bartoszuk Gabriela Alina, Błażejak Kinga, Bronisz Paweł, Czarnocka Oliwia Aleksandra, Demianiuk Jakub, Kalinowska Maria Michalina, Kasprzak Wiktoria, Korowajczuk Aleksandra, Leszczyński Sebastian, Lewczuk Dawid, Lewczuk Ewa, Matejczuk Małgorzata, Molenda Kacper, Stachowicz Mateusz Piotr, Stefański Marcel, Trochimiuk Bartłomiej, Trojanowska Natalia Jadwiga, Wołkowicz Mateusz, Wyganowska Wiktoria, Źrałka Tomasz

 

KLASA IV b
 
wychowawca:  Emilia Orzepowska

  
Bożyk Agnieszka, Czuż Lena, Demianiuk Damian Michał, Domańska Aleksandra, Dunajko Filip, Iwaniuk Natalia, Jakubiak Patrycja Urszula, Kozioł Kacper, Koźluk Julia Agnieszka, Lesiuk Marcel, Obrępalski Jakub, Philippe Aleksander, Sawczuk Marcin, Stachowicz Julia, Stefaniuk Gabriel, Stefaniuk Tomasz, Świderski Szymon, Warecki Stanisław, Zawadzka Patrycja, Korowajczuk Krystian

 
 
KLASA V a

wychowawca:  Rafał Dydycz

 
Androsiuk Dominika, Chwedorczuk Amelia, Czarnocka Iwona, Czarnocki Szymon, Gregorczuk Piotr, Horbowiec Aleksandra, Iwaniuk Kamila, Jakubińska Kinga, Ludwiczuk Michał, Maciejuk Zuzanna, Pawluk Mateusz, Radziwonka Justyna, Sawczuk Roksana, Sobieszuk Kacper, Wolski MikołajKLASA V b

wychowawca:  Wojciech Szymański

 

Bożyk Anna, Matejczuk Kinga, Mikiciński Bartosz, Miłkowska Wiktoria, Naumiuk Paweł, Olszewski Miłosz, Osiadacz Julia, Radzikowska Julia, Sacharczuk Gabriela, Stachowicz Zuzanna, Stefaniuk Magdalena, Steleżuk Dorota, Tyszko Oliwia, Wolska- Rzewuska Gabriela, Wawryniuk Paweł


KLASA VI a

wychowawca:  Jolanta Kołaczkowska
 

  Błażejak Jarosław, Bobryk Paweł, Daniluk Natalia, Kamińska Wiktoria, Kasprzak Patrycja, Maksymiuk Paweł, Michalak Oliwia, Mielniczuk Dominika, Sacharczuk Karolina, Terlikowski Mikołaj, Tkaczuk Kacper, Tomaszuk Kacper, Wasiluk Zuzanna, Wolska Aleksandra

 

 
Klasa VI b

  Wychowawca:  Beata Rosiak

 Bartoszuk Zuzanna, Dziwińska Kornelia, Golwiej Oliwia, Gumienniczuk Natalia, Jóźwiuk Piotr, Karwacki Szymon, Korowajczuk Mateusz, Kostaruk Magdalena, Lisiecka Justyna, Lutkiewicz Monika, Radziejewski Maciej, Rosiak Jan, Rudnik Julian, Rybaczuk Gabriela, Tyszko Jakub, Wawryniuk Kamila

 
Klasa VII

 Wychowawca: Jolanta Korowajczuk

Dziemianowski Maciej Jan, Grzędziński Cezary, Gumienniczuk Emil, Gumienniczuk Przemysław Kacper, Hajko Damian, Iwaniuk Emil, Kamińska Izabela, Klimiuk Anna, Klimiuk Samanta, Knapiuk Aleksandra, Korolczuk Patryk, Lesiuk Kacper, Malinowski Aleksander, Osiadacz Dawid Mateusz, Osiej Gabriela, Philippe Piotr, Romaniuk Rafał, Szałucha Monika, Trzmielowski Dominik, Wasilewski Kacper, Wawryniuk Jakub, Wawryniuk Kacper,  Zaliwski Paweł, Zych Kinga