Godło, herb

** Szkola Podst. w Sarnakach

*** im.Bohaterow Akcji V2

Wybory do Szkolnego Samorządu

 

 
wybory4 
5 października 2021 r. okazał się istotną datą wśród społeczności uczniowskiej naszej szkoły. Tego właśnie dnia odbyły się wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej w Sarnakach. Specjalnie powołana Komisja Wyborcza czuwała nad prawidłowym przebiegiem wyborów. Zgłoszeni kandydaci już tydzień wcześniej rozpoczęli kampanię wyborczą prezentując swoje postulaty na przygotowanych przez siebie plakatach wyborczych. Rozwieszone zostały one w różnych częściach naszej szkoły, tak, by każdy uczeń miał możliwość zapoznania się z programem wyborczym poszczególnych kandydatów.
W związku z tym, bardzo miło jest nam ogłosić, że Przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły została Antonina Ch. z kl. 7b. Wspierać ją będą starsze koleżanki – Patrycja J. i Julia S. z kl. 8b oraz Aleksandra B. z kl. 8a, które również uzyskały wysokie wyniki w głosowaniu. Na Opiekuna SU uczniowie wybrali p. Rafała Dydycza. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy sukcesów w realizacji zamierzonych działań.
 
 wybory1
 
wybory2
 
wybory3