Godło, herb

** Szkola Podst. w Sarnakach

*** im.Bohaterow Akcji V2

Szkolny Skills Challenge 2021

 

Gortat1
 
Nasza szkoła po raz kolejny została zakwalifikowana do udziału w turnieju Szkolny Skills Challenge organizowanym przez Fundację Marcina Gortata MG13 przy wsparciu Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.
19 października uczniowie klas 4-6 wzięli udział w rozgrzewce i turnieju sprawnościowym, organizowanym przez MG13. Uczniowie musieli pokonać specjalnie przygotowany tor przeszkód, którego poszczególnymi elementami były zadania związane z dyscyplinami sportowymi najczęściej uprawianym w szkole oraz ogólna sprawność fizyczna.
Miło jest nam ogłosić, iż naszymi mistrzami Szkolnego Skills Challenge 2021 zostali Lena W. i Wojtek B z klasy 5!!!! Wyzwanie podjęli prawie wszyscy uczniowie klasy 4 i klasy 5, ale to Lena i Wojtek najszybciej pokonali tor sprawnościowy, przygotowany przez organizatora, czyli Fundacja Marcina Gortata MG13.
MG13 dziękujemy za mnóstwo pozytywnych emocji oraz miłe spotkanie.
 
Gortat2
 
Gortat3
 
Gortat4