Godło, herb

** Szkola Podst. w Sarnakach

*** im.Bohaterow Akcji V2

oferty edukacyjne 20/21

ZSP nr 5 w Siedlcach

Plakat 1


        Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 w Siedlcach im. gen. W. Sikorskiego prosi o przekazanie uczniom klas ósmych i siódmych oraz ich rodzicom oferty edukacyjnej na rok szkolny 2020/2021. 
        Obecna sytuacja nie pozwala nam zrobić tego osobiście. Ze względu na zawieszenie tradycyjnych zajęć edukacyjnych nie możemy przeprowadzić preorientacji zawodowej. Odwołane zostały cyklicznie organizowane targi edukacyjne. Nie możemy również zaprosić uczniów na dzień otwarty szkoły.
        

Na nowy rok szkolny 2020/2021 przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę dla absolwentów szkół podstawowych. Otwieramy nowe kierunki kształcenia:
- technik programista (30 miejsc) – pod patronatem UPH w Siedlcach 
- technik przemysłu mody ze stylizacją ubioru (15 miejsc)
- technik usług fryzjerskich z wizażem i kreowaniem wizerunku (15 miejsc). 
         Dla uczniów kształcących się w zawodach technik budownictwa z projektowaniem wnętrz (18 miejsc) oraz technik inżynierii sanitarnej (12 miejsc) zbudowaliśmy również atrakcyjny system stypendialny. Każdy z uczniów otrzyma stypendium w wysokości 1000 zł rocznie. Stypendia ufundowane zostaną przez pracodawców z branży budowlanej.
         


Dyrektor ZSP Nr 5 w Siedlcach
Anna Bareja

 

Ulotka Front

Ulotka Tył

 

 

I Katolickie LO im. Świętej Rodziny w Siedlcach

 

 

Szanowni Państwo,

w imieniu całej społeczności I Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Świętej Rodziny w Siedlcach zwracam się z gorącą prośbą o przekazanie uczniom klas VIII informacji, że w dn. 15 maja 2020 (piątek) w godz. 12.00 – 15.00 odbędzie się Internetowy Dzień Otwarty w naszym liceum. Będzie można w nim uczestniczyć za pośrednictwem strony internetowej naszego liceum: www.klosiedlce.pl lub na naszym fanpage’u na Facebooku. W czasie Dnia Otwartego można będzie dowiedzieć się wszystkiego o naszej szkole, poznać propozycje dla absolwentów szkół podstawowych oraz zapoznać się z sposobami kształcenia i społecznościami naszej szkoły. Internetowy Dzień Otwarty będzie realizowany metodą telewizyjnego przekazu na żywo.

Równocześnie dla wszystkich uczniów i ich rodziców uruchomiliśmy możliwość bezpośredniej konsultacji w sprawach nauki w naszej szkole. Kontaktować się można z nauczycielami naszego liceum w tej sprawie za pośrednictwem Facebooka i komunikatora Skype. Konsultacje te odbywają się w każdy wtorek i czwartek w godz. 15.00 – 16.00. Informacje o nich można znaleźć także na naszej stronie internetowej.

ks. Jacek Wł. Świątek
dyrektor I KLO w Siedlcach

 

plakat