Godło, herb

Gimnazjum im.Bohaterów Akcji V2

w Sarnakach

Dzień Edukacji Narodowej 2017

DSCN8388

Dzień Edukacji Narodowej w tym roku wypadał w sobotę, więc obchody przesunęliśmy na 16 października. Na 3. lekcji nauczyciele, uczniowie, pracownicy szkoły oraz goście - emerytowani pracownicy SP w Sarnakach spotkali się w sali gimnastycznej. Pani dyrektor Barbara Michoń powitała zebranych, przybliżyła okoliczności spotkania oraz wręczyła Nagrody Dyrektora. Wśród wyróżnionych za osiągnięcia w pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej znaleźli się: p. Emilia Orzepowska, p. Irena Paździor, p. Bożena Romaniuk, p. Anna Dziuban, p. Małgorzata Bartoszuk, p. Aneta Stefaniuk, p. Justyna Janik, p. Renata Hackiewicz, p. Bożena Czuż, p. Anna Wawryniuk i p. Jolanta Chromiec. Choć pan wójt Andrzej Lipka nie mógł uczestniczyć w naszych uroczystościach, nieco później wręczył pani dyrektor Barbarze Michoń Nagrodę Wójta.

DSCN8543

DSCN8563

Zabawną część artystyczną zaprezentowali uczniowie z klasy IIIa i IIIb, przygotowani przez p. Renatę Hackiewicz i p. Annę Wawryniuk oraz chór, któremu akompaniował p. Tadeusz Goś. Zobaczyliśmy zabawny pokaz mody, usłyszeliśmy sympatyczne życzenia i piosenki o szkole. Wszystko w radosnym i pogodnym tonie.

Oby każdy dzień szkolnego życia był taki.

 

ZDJĘCIA

 

 

Newsflash