Godło, herb

Gimnazjum im.Bohaterów Akcji V2

w Sarnakach

I Integracyjny Turniej Tenisa Stołowego

W dniach 11 - 12 stycznia Samorząd Ucznioki Gimnazjum zorgnizował dla uczniów gimnzjum jak i również klasy VII, Turniej Tenisa tołowego, popularnie zwanego Ping Pongiem. W rozgrywkach rywalizowało 16 uczniów podzielonych na dwie grupy, w których grano systemem każdy z każdym. Następnie po czteerech najlepszych zawodników z gup rozegrało ćwiercfinały, półfinały i finał. Ostateznie Turniej wygrał uczeń III A Michał Kamiński, który w final pokonał kolegę z klasy Filipa Magdziaka. W meczu o trzecie miejsce natomiast, Rafał Romaniuk z klasy VII pokonał Jakuba Gumienniczuka z III A.  Ntomiast do Turnieju dziewczyn zgłosiły się  cztery zawodniczki. Zwycięstwo w rywalizacji odniosła uczennica III B Dominika Kotlarczuk, na drugim miejscu uplasowała się jej koleżanka z klasy Natalia Tołtyżewska, natomiast na njniższym miejscu podium znalazła się Katarzyna Jodłowska z klasy III A. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych zawodach ;).

Newsflash