Godło, herb

Gimnazjum im.Bohaterów Akcji V2

w Sarnakach

"99 km do NIEPODLEGŁOŚCI"

10.11

10 listopdada 2017 r. wszyscy uczniowie włączyli się w akcję zorganizowaną przez Samorząd Uczniowski Gimnazjum. Jej celem akcji było wspólne przebiegnięcie 99 kilometrów, by w ten sposób radośnie i na sportowo uczcić 99. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczniowie bardzo chętnie biegali, przygotowali też biało-czerwone elementy strojów i w ten sposób wyrażali patriotyzm. Wspólnie z gimnazjalistami, nauczycielami i pracownikami szkoły przebiegli łącznie 140 km.

Kolejnym elementem świętowania było stworzenie kartoniady - uczniowie, trzymając białe i czerwone kartki, stworzyli dwie dziewiątki. 

Dziś było sportowo, radośnie i biało-czerwono, bo patriotyzm możemy wyrażać na wiele sposobów.

99 km do niepodległości 278

 

ZDJĘCIA

 

Newsflash