Godło, herb

Gimnazjum im.Bohaterów Akcji V2

w Sarnakach

V Memoriał Piotra Nowakiewicza

10 lutego 2018 r. już po raz piąty w hali naszej szkoły miał miejsce turniej siatkówki – MEMORIAŁ PIOTRA NOWAKIEWICZA, wieloletniego nauczyciela naszej szkoły, wielkiego miłośnika i propagatora piłki siatkowej.

Memoriał 2018 113

Do rozgrywek przystąpiło dwanaście drużyn z trzech województw: mazowieckiego, podlaskiego i lubelskiego. W pierwszej fazie podzielone zostały one na cztery trójdrużynowe grupy, spośród których po dwie awansowały do rozgrywek finałowych. Ostatecznie w turnieju zwyciężyła drużyna Sparta Łosice, pokonując w meczu finałowym ekipę Nowe Sady Wohyń, trzecie miejsce zajęła druzyna reprezentująca organizatorów – ULKS Sarnaki, która w bezpośrednim pojedynku pokonała szóstkę Wysokie i Jola – składającą się z kolegów p. Piotra z drużyny siatkarskiej. Na dalszych miejscach znalazły się następujące drużyny:

5. Platerów

6. TKKF Relaks Siedlce

7. KSM Drohiczyn

8. Szczęściary Kornica

9. Starsi Panowie

10. KS Kosów Lacki

11. Poszukiwacze Wczorajszego Dnia

12. Leśna Brać

Memoriał 2018 38

Po zakończeniu rozgrywek drużyny udały się do remizy OSP na poturniejowy poczęstunek. Turniej, pomimo zaciętej rywalizacji sportowej, rozgrywano w przyjaznej atmosferze, a drużyny zapowiedziały już swój udział w przyszłorocznych rozgrywkach.

 

ZDJĘCIA

 

Newsflash