Godło, herb

Gimnazjum im.Bohaterów Akcji V2

w Sarnakach

Walentynkowe spotkanie z poezją...

DSC 0012

DSC 0009

14 lutego 2018 r. w dzień św. Walentego uczniowie klas VII, II i III gimnazjalnych zaprezentowali program pt. „Cóż wiemy o miłości – walentynkowe spotkanie z poezją”, na który złożyły się utwory liryczne znanych polskich poetów: Jana Kochanowskiego, Adama Mickiewicza, Cypriana Kamila Norwida, Adama Asnyka, Wisławy Szymborskiej, ks. Jana Twardowskiego, Jonasza Kofty. Widzowie wysłuchali także słów Jana Pawła II, Alberta Einsteina, Marka Twaina. Na koniec wysłuchali zbiorowej recytacji „Hymnu o miłości” św. Pawła.

DSC 0075

Recytowali: Julia Klimiuk, Paulina Golwiej, Łukasz Korowajczuk, Paulina Filianowicz, Wiktoria Nitychoruk, Mikołaj Adamiuk, Aleksandra Iwaniuk, Zuzanna Hawryluk, Jakub Kostaruk, Natalia Stachowicz, Natalia Tołtyżewska, Natalia Jankowska, Paweł Zaliwski, Julia Maksymiuk, Igor Czambuła, Weronika Sawczuk.

„Cóż wiemy o miłości…” to program ukazujący, że bycie kochanym jest pragnieniem każdego człowiek bez względu na płeć, wiek, pochodzenie, kolor skóry czy stan posiadania.

Spotkanie zorganizowały p. Dorota Szpura i p. Hanna Machut.

 

ZDJĘCIA

 

 

Newsflash