Godło, herb

Gimnazjum im.Bohaterów Akcji V2

w Sarnakach

Dzień Gimnazjalisty 2018

 

DSC 0003

Wiosnę powitaliśmy w typowy dla nas sposób. 21 marca (od 17 lat) obchodzony jest w naszej szkole Dzień Gimnazjalisty, a od ubiegłego roku do międzyklasowej rywalizacji dołączyli uczniowie klas IV-VII szkoły podstawowej, stąd dopisek "i nie tylko". Tego dnia klasy prezentują efekty kilkutygodniowych przygotowań. Wśród tegorocznych zadań znalazły się: przygotowanie scenki i afisza filmowego, konkurs wiedzy z zakresu historii kina i filmu oraz przygotowanie animacji pt. "Nasza klasa". 

W tym roku XVII Dzień Gimnazjalisty (i nie tylko) nosił tytuł "Sarnacka Akademia Filmowa", a temat przewodni dotyczył filmów i animacji (młodsze klasy), więc na scenie pojawili się znani bohaterowie, znajome melodie...Salę gimnastyczną ozdobiły kolorowe i dopracowane w szczegółach afisze. 

DSC 0114

DSCN0465

DSC 0136

DSC 0242

DSC 0265

Wśród starszych klas zwyciężył Jack Sparrow z piratami z klasy IIIb (po raz trzeci!!!!!), pokonując mieszkańców Pandory z "Awatara" - IIb i Harrego Pottera z drużyną z IIIa. Czwarte miejsce nazleży do Drużyny Pierścienia z IIa, a klasa VII z Lordem Vaderem zajęła piąte miejsce.

DSC 0703aaa

 

III b "Piraci z Sarnak i skarb króla Midasa" - przedstawienie

 

Brawa należą się wszystkim klasom!!!! Uczniowie wykonali wszystkie zadania, a nie byłoby to możliwe bez współpracy, zaangażowania, kreatywności... oraz wsparcia rodziców. Dziękujemy!

Imprezę przygotowali uczniowie klasy IIa i IIb z wychowawczyniami p. Bożeną Czuż i p.Anną Dziuban, a prowadzili drugoklasiści Joanna Szymańska i Igor Czambuła. W jury zasiadały: p. Irena Paździor, p. Karolina Dydycz i p. Justyna Janik.

 

ZDJĘCIA

 

Newsflash