Godło, herb

Gimnazjum im.Bohaterów Akcji V2

w Sarnakach

Sukces naszych szczypiornistów

Brązowy medal z mistrzostw regionu siedleckiego klas gimnazjalnych w Piłce Ręcznej przywieźli nasi szczypiorniści!!!

W finałach grały cztery druzyny. Grały one półfinaly, spośród których zwycięzcy grali finał, a przegrani rywalizowali  o trzecie miejsce. W meczu półfinałowym chłopaki z naszej szkoły przegrali z SP SIEDLCE nr 8 16:21. W meczu o III miejsce w regionie, po zaciętym boju! pokonaliśmy SP MIŃSK MAZ. nr 4 20:19. Zawodnicy otrzymali puchar i pamiątkowe medale.

rczniki 18

Aby wywalczyć trzecie miejsce w regionie, drużyna musiała pokonać trzy stopnie eliminacji (powiatowe, między-powiatowe, fianał). Największy wkład mieli następujący uczniowie: IGOR ROMANIUK (kapitan), Maciej Lewicki. ALEKSANDER MALINOWSKI, FILIP MAGDZIAK, RAFAŁ ROMANIUK, DAMIAN SOBIESZUK, MICHAŁ KAMIŃSKI, EMIL TOCZYŃSKI, TYCJAN LEWANDOWSKI, MACIEJ WASILEWSKI, HUBERT SAWCZUK, ARKADIUSZ DUTKO, JAKUB DĄBROWSKI, ROMANIUK BARTOSZ ORAZ EMIL IWANIUK.

tekst p.W. Szymański foto J. Dąbrowski.

 

Newsflash