Godło, herb

Gimnazjum im.Bohaterów Akcji V2

w Sarnakach

Program Trzymaj Formę

W maju 2018 r. zakończyliśmy realizację tegorocznego projektu Trzymaj Formę. Celem podjętych w naszej szkole działań było propagowanie wśród dzieci i młodzieży zdrowego stylu odżywiania się. W związku z tym zrealizowano m.in.:

 

- konkurs literacki na fraszkę o zdrowiu (kl. IV-VI)

- konkurs plastyczny na temat zdrowego odżywiania się (kl. IV-VI)

- tworzenie jadłospisów dla osób o różnych zapotrzebowaniach np. Pani Dyrektor, babcia, Robert Lewandowski, Anna Lewandowska, 7-klasista, przedszkolak (kl. VII)

- edukacja najmłodszych: „Zdrowe odżywianie”, „Ruch to zdrowie”, „Higiena Posiłku”, „ABC konsumenta”(kl.III Gim.)

 

Program „Trzymaj Formę” uświadamia wpływ sposobu odżywiania i aktywności fizycznej na zdrowie człowieka oraz kształtuje postawy prozdrowotne wśród naszych uczniów. Mamy nadzieję, że wszystkie działania, które zostały przeprowadzone przyniosą w przyszłości pożądane efekty.

koordynator projektu E.Orzepowska

 

22 maja 2018 r. grupa gimnazjalistów z klas trzecich edukowała młodsze koleżanki i kolegów na temat zdrowego stylu odżywiania się. 

DSCN1449

IMG 20180522 101922

ZDJĘCIA

 

Program Trzymaj Formę

Zakończyliśmy realizację tegorocznego projektu Trzymaj Formę. Celem podjętych działań w naszej szkole było propagowanie wśród dzieci i młodzieży zdrowego stylu odżywiania się. W związku z tym podjęto szereg działań, m.in.:

- konkurs literacki na fraszkę o zdrowiu (kl. IV-VI)

- konkurs plastyczny na temat zdrowego odżywiania się (kl. IV-VI)

- tworzenie jadłospisów dla osób o różnych zapotrzebowaniach np. Pani Dyrektor, babcia, Robert Lewandowski, Anna Lewandowska, 7-klasista, przedszkolak (kl. VII)

- edukacja najmłodszych : „Zdrowe odżywianie”, „Ruch to zdrowie”, „Higiena Posiłku”, „ABC konsumenta”(kl.III Gim.)

Program „Trzymaj Formę” uświadamia wpływ sposobu odżywiania i aktywności fizycznej na zdrowie człowieka oraz kształtuje postawy prozdrowotne wśród naszych uczniów. Mamy nadzieję, że wszystkie działania, które podjęliśmy przyniosą w przyszłości pożądane efekty.

Newsflash