Godło, herb

Gimnazjum im.Bohaterów Akcji V2

w Sarnakach

Biskup Tadeusz Pikus w szkole

4.06 96

4 czerwca 2018 r.  progi naszej szkoły zawitał biskup drohiczyński Tadeusz Pikus. Dyrekcja z przedstawicielami rodziców i uczniów tradycyjnie powitała gościa chlebem i solą. Spotkanie młodzieży z ks. Biskupem rozpoczęło wspólne odśpiewanie "Barki". Po powitaniu gościa przez panią dyrektor Barbarę Michoń, młodzież przedstawiła inscenizację ukazującą życie św. Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży. Ks. Biskup Tadeusz Pikus skierował wiele serdecznych słów do sarnackich uczniów i wręczył nagrody i dyplomy zwycięzcom konkursu plastycznego o św. Stanisławie Kostce. 
Wizyta Jego Ekscelencji Tadeusza Pikusa była krótka, niespełna godzinna, ale pozostanie w pamięci dzieci, młodzieży i pracowników szkoły zarówno nauka ks. Biskupa, jak i serdeczność i szczery uśmiech dostojnego gościa.

4.06 4

4.06 10

4.06 32

4.06 42

4.06 56

4.06 63

 

ZDJĘCIA

Newsflash