Godło, herb

Gimnazjum im.Bohaterów Akcji V2

w Sarnakach

Bal Gimnazjalny 2018

 

IMG 8370 3

Untitled 1

 

https://youtu.be/-tBZd90dpLI

9 czerwca 2018 r. uczniowie klas trzecich bawili się podczas Balu Gimnazjalnego, tradycyjnie zorganizowanego przez rodziców i samych uczniów. Były słowa wdzięczności uczniów skierowane do pani dyrektor, nauczycieli i rodziców. Były życzenia dla uczniów od dyrektor Barbary Michoń i przedstawiciela rodziców p. Jacka Golwieja. Był piękny polonez, którym elegancko rozpoczął się bal. Była głośna muzyka, kolorowe światła i wesoła zabawa... - dla tych uczniów już ostatnia w murach sarnackiej szkoły.

 

Wychowawczynie klas trzecich, Jolanta Chromiec i Małgorzata Bartoszuk, serdecznie dziękują uczniom i ich rodzicom za organizację, przygotowanie i wspólną zabawę podczas balu gimnazjalnego.

 

IMG 8246

IMG 8280

 

IMG 9115

IMG 9544

Untitled 2

Untitled 3

 

ZDJĘCIA fot. Dominika Szoplik

 

 

Newsflash