Godło, herb

Gimnazjum im.Bohaterów Akcji V2

w Sarnakach

Dzień Sportu 2018

DSCN2728

18 czerwca już po raz jedenasty w murach naszej szkoły rozegrano Dzień Sportu.Tradycyjna impreza organizowana była przez Samorząd Uczniowski przy wsparciu nauczycieli WF-u: p. Jolanty Korowajczuk, p. Wojciecha Szymańskiego i p. Dariusza Mormola, a także ks. Piotra Pędzicha.

Rozszerzyliśmy rywalizację o starsze klasy SP. Uczniowie klas gimnazjalnych, a także klasy VII i VI, rywalizowały w czterech dyscyplinach: piłka nożna, koszykówka, siatkówka i przeciąganie liny. Zaciekła rywalizacja między klasami trwała cztery godziny. Na zakończenie ukształtowała się następująca kolejność:
VI m. - połączona drużyna klas VI
V m. - klasa VII
IV m.- kl. II b
III m. - kl. II a
II m. - kl. III b
I m. - kl. III a

Na zakończenie rozgrywek miał mijesce tradycyjny mecz: uczniowie kontra nauczyciele i szkoły przyjaciele. Drużyna uczniów dowodzona przez Igora Romaniuka zdeklasowała przeciwników, wygrywając spotkanie 6 do 1.

DSCN2742

DSCN2779

DSCN2783

ZDJĘCIA

 

Newsflash