Godło, herb

Gimnazjum im.Bohaterów Akcji V2

w Sarnakach

Paulina i Ola laureatkami Konkursu Wiedzy Biblijnej

29 maja 2018 r. w Kalnicy odbył się finał VIII Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Biblijnej „Spotkania z Biblią” dla uczniów gimnazjów. W tym roku konkurs dotyczył znajomości Ewangelii według św. Łukasza oraz Księgi Rut i przebiegał pod hasłem: ”Wielbi dusza moja Pana”. Do etapu diecezjalnego przystąpiło 54 uczniów z 31 szkół, a nasze reprezentantki (przygotowane przez ks. Piotra Pędzicha) zostały laureatkami finału: Paulina Golwiej zajęła IV miejsce, a Aleksandra Lisiecka - V m.

Final VIII Konkursu Wiedzy Biblijnej Spotkania z Biblia Kalnica 29.05.2018 r 35

Final VIII Konkursu Wiedzy Biblijnej Spotkania z Biblia Kalnica 29.05.2018 r 34

Konkurs został objęty honorowym patronatem ks. bpa Tadeusza Pikusa, Mazowieckiego Kuratora Oświaty – Aurelii Michałowskiej, Podlaskiego Kuratora Oświaty – Beaty Pietruszki, Wójta Gminy Brańsk – Andrzeja Jankowskiego oraz Instytutu Teologii i Katechetyki KUL im. Jana Pawła II w Lublinie.

zdj. ze strony drohiczynska.pl

 

Newsflash