Godło, herb

Gimnazjum im.Bohaterów Akcji V2

w Sarnakach

Przedstawienie grupy projektowej

DSCN6063

Uczennice biorące udział w zajęciach z zakresu kompetencji społecznych w ramach projektu Szkoła Równych Szans VI oraz dziewczyny chętne do pracy na rzecz innych osób, opracowały i przygotowały przedstawienie kukiełkowe dla uczniów klas I-III SP. Pokazały w nim jak uzależnienie od gier komputerowych zmienia grających, ich stosunek do rodziny, do przyjaciół. Przedstawienie w prosty sposób pokazało dzieciom, że nigdy nie jest za późno na zmianę, że zawsze znajdzie się ktoś, kto pokaże nam inną drogę, wyprowadzi nas z uzależnienia.

Bardzo dziękuję Wiktorii Nitychoruk za opracowanie scenariusza i wszystkim uczestniczkom przedstawienia za ich zaangażowanie.

 

FILMIK

Justyna Janik

Newsflash