Godło, herb

Gimnazjum im.Bohaterów Akcji V2

w Sarnakach

Ostatni projektowy wyjazd do CNK

IMG 20171020 104710

20 października 2017 r. w ramach projektu Szkoła Równych Szans VI odbył się kolejny wjazd do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Uczestniczyli w nim uczniowie zajęć laboratoryjnych z chemii prowadzonych przez panią Bożenę Klauzińską.

Uczniowie poza zwiedzaniem Centrum Nauki i zdobywaniu nowych doświadczeń przy kolejnych ekspozycjach, brali udział w biologicznych warsztatach laboratoryjnych pod hasłem „Pokaż kotku, co masz w środku”. Drugo- i trzecioklasiści oglądali narządy wewnętrzne myszy oraz uczyli się jak przygotowuje się takie preparaty. Część uczniów skorzystała również z pokazu w Teatrze Wysokich Napięć, gdzie podczas interaktywnego seansu przedstawiono wynalazki Nikola Tesli i Thomasa Edisona.

E.Orzepowska

 

DSC 0269

IMG 20171020 084634

 

ZDJĘCIA

 

 

Newsflash