Godło, herb

Gimnazjum im.Bohaterów Akcji V2

w Sarnakach

Ostatni wyjazd projektowy

DSC 0361

Projektowe wyjazdy do teatrów niestety dobiegły końca. W niedzielę 9 lutego 2014 r. po raz dziesiąty w ciągu ostatnich kilku miesięcy liczna grupa naszych gimnazjalistów miała okazję być w teatrze. Obejrzeli "Balladynę" w Teatrze Narodowym.

Wyjazdy do teatrów realizowane były w ramach projektu Szkoła Równych Szans IV edycja bis. Repertuar był bardzo urozmaicony. Uczniowie obejrzeli: komedię "Zemsta" (Teatr Polski), musical "Deszczowa piosenka" (Teatr Roma), tragedię "Hamlet" (Teatr Współczesny), musical "Metro"( Teatr Buffo), przedstawienie kabaretowo-muzyczne "Pół żartem, pół serio" (Teatr Żydowski), balet "Sen nocy letniej" (Opera Narodowa), komedię "Chory z urojenia" (Teatr 6.Piętro), tragedię "Romeo i Julia" (Teatr Powszechny), farsę "Przedstawienie świąteczne" (OCH-Teatr) i tragedię "Balladyna" (Teatr Narodowy). 

 

 

Newsflash