Godło, herb

Gimnazjum im.Bohaterów Akcji V2

w Sarnakach

Po zajęciach artystycznych...

Uczniowie klas drugich i trzecich uczestniczą w zajęciach artystycznych plastycznych prowadzonych przez p. Ewelinę Siemieniuk. Niektóre prace uczniowskie zdobią korytarz szkolny. Aktualnie na pierwszym piętrze prezentowane są instalacje artystyczne wykonane przez uczniów z klasy IIIa i IIIb. Prace stworzone zostały z materiałów wtórnych przyniesionych przez uczniów: puszek, zakrętek, kół od rowerów i plastikowych butelek, połączonych ze sobą za pomocą drutu i kleju.

 DSC0181

DSC 0516

Zobaczyć też można odlewane przez uczniów z klasy IIa i IIb ozdobne świece ze stearyny (wkłady do zniczy), barwionej kredkami świecowymi i ozdabianej suszonymi skórkami pomarańczy, cytryny oraz koralikami.

DSC 0513

ZDJĘCIA

Newsflash