Godło, herb

Gimnazjum im.Bohaterów Akcji V2

w Sarnakach

Konkurs recytatorski

DSC 0510

25 marca 2014 r. dziewięć uczestniczek szkolnego etapu konkursu recytatorskiego "Między Wierszami" zaprezentowało swe umiejętności przed szkolną publicznością. Komisja konkursowa, składająca się z polonistek uznała, że najciekawszą interpretację poezji i prozy przedstawiła Diana Woźniak z IIIb. Recytowała wiersz "Pan tu nie stał" Stanisława Barańczaka i fragment "Granicy" Zofii Nałkowskiej. Drugie miejsce zajęła Aleksandra Onopiuk z Ia, a trzecie Dominika Szoplik z IIIa. Wkrótce dziewczyny wezmą udział w powiatowym etapie konkursu w Łosicach. 

DSC 0553

Pozostałe uczestniczki konkursu: Monika Tyszko, Sara Jakubińska, Ewelina Boś, Paulina Iwaniuk, Anna Kamińska, Gabriela Jakimiuk.

DSC 0551

Dziękujemy wszystkim za udział, a zwyciężczyniom szkolnego etapu życzymy dojścia do finału konkursu w Siedlcach.

ZDJĘCIA

 

Newsflash