Godło, herb

Gimnazjum im.Bohaterów Akcji V2

w Sarnakach

Diana w finale konkursu w Siedlcach

8 kwietnia 2014 na scenie Teatralnej Miasta Siedlce odbył się finał X Konkursu Recytatorskiego dla Gimnazjalistów "Między Wierszami". Wśród 17 recytatorów zaprezentowały się sarnackie uczennice: Diana Woźniak i Dominika Szoplik. W komisji konkursowej zasiedli: Maciej Czapski (kierownik artystyczny Studia Teatralnego im. J. Woszczorewicza), Urszula Gotowicka (instruktor teatralny, aktorka)  i Robert Protasewicz (aktor Teatru Es, znany z występów w "The Voice of Poland"). Recytacja Diany zdobyła uznanie jury i otrzymała II nagrodę. Dominice przyznano wyróżnienie.

Nad przygotowaniami Diany do konkursu czuwała p. Dorota Szpura, Dominiki - p. Agata Wasilewska.

DSC 0010

 

DSC 0023

 

Recytatorkom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

 

Newsflash