Godło, herb

Gimnazjum im.Bohaterów Akcji V2

w Sarnakach

Literackie osiągnięcia

 

Opowiadanie "Dlaczego tak?" Gabrieli Jakimiuk z kl. IIIa zdobyło wyróżnenie w XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Literackego im. Marii Konopnickiej dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

Uroczysty finał imprezy odbył się 24 maja 2014 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Międzyrzecu  Podlaskim. Spotkanie uświetnił występ zespołu muzycznego oraz warsztaty literackie prowadzone przez Waldemara Michalskiego, krytyka literackiego, poetę i prozaika, sekretarza redakcji kwartalnika "Akcent" z Lublina.

Bez tytułu 1

 

Paulina Iwaniuk wzięła udział w konkursie historycznym w 70. rocznicę Akcji "III Most", a jej praca zajęła I miejsce. Dyplom i nagroda zostały odebrane w imieniu Pauliny 23 maja 2014 r.  w Zabawie, podczas Pikniku Historycznego z okazji 70. rocznicy Akcji "III Most".

001

GRATULUJEMY!!!

 

Prace Gabrieli i Pauliny można przeczytać TUTAJ

 

 

Newsflash