Godło, herb

Gimnazjum im.Bohaterów Akcji V2

w Sarnakach

Sarnacka LIga Halowa 2016 zakończona!

W dniach: 24 I 2016, 21 II 2016 i 6 III 2016 w hali przy Zespole Szkół w Sarnakach rozegrano trzecią edycję Sarnackiej Ligi Halowej – rozgrywek piłkarskich dla drużyn z terenu gminy Sarnaki, organizowaną przez ULKS Sarnaki we współpracy z Zespołem Szkół oraz Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii.

Do rozgrywek przystąpiła rekordowa liczba - 9 drużyn (w kolejności alfabetycznej): Czarni Komandosi, Hamburg, Hołowczyce, Kiepscy, New Stars, NoName, Piżmaki, Serpelice i Wczorajsi. Rozgrywki odbywały się w systemie każdy z każdym – mecz i rewanż. Wszystkie ekipy rozegrały po 16 meczów, co w sumie dało 72 spotkania, podzielone na trzy dni po 24 mecze. Zawody sędziowała doświadczona para sędziowska Wojciech Szymański i Andrzej Bartoszuk.

Po rozegraniu wszystkich spotkań okazało się, że najwięcej - 35 punktów zgromadziła drużyna Hołowczyce i została Zwycięzcą SLH 2016, drugie miejsce zajęła drużyna Kiepskich z wynikiem 33 punkty. Podium uzupełnił skład Serpelic z 30 punktami, wyprzedzając Piżmaki lepszą różnicą bramek. Dalsza kolejność była następująca: 5. Wczorajsi, 6. Hamburg, 7. Czarni Komandosi, 8. New Stars, 9. NoName. Najlepszym zawodnikiem uznano Igora Romaniuka, który pomimo młodego wieku i gry w najsłabszej drużynie NoName pokazał największy potencjał dobrze rokujący na przyszłość. Tytuł najlepszego bramkarza otrzymał natomiast Szymon Domański z Hołowczyc, zaś Piotr Bieńkowski z Serpelic strzelił najwięcej bramek i został najlepszym strzelcem SLH 2016.

Zawody przebiegły w spokojnej i przyjacielskiej atmosferze, pomimo twardej boiskowej rywalizacji. Organizatorzy pragną podziękować p. Mariannie Dmitruk za utrzymywanie porządku oraz uczennicom: Sarze Jakubinskiej, Honoracie Bodzon, Paulinie Golwiej, Natalii Hepner i Magdalenie Izdebskiej za pomoc w sprawnej obsłudze zawodów. Wszystkim drużynom gratulujemy rozgrywek i mamy nadzieję spotkać się ponownie za rok!!

 

Newsflash