Godło, herb

Gimnazjum im.Bohaterów Akcji V2

w Sarnakach

IX Dzień Sportu

DSC 0245

W piątek, 17 czerwca, mury naszej szkoły były świadkami międzyklasowej rywalizacji sportowej, w ramach IX Dnia Sportu. Uczniowie gimnazjalni rywalizowali między sobą, w systemie każdy z każdym, w czterech konkurencjach: piłce nożnej, siatkowej, koszykówce, a także przeciąganiu liny. Zgodnie z regulaminem, drużyny występowały w składach mieszanych. Zaciętą rywalizację sędziowali p. Wojciech Szymański – piłka nożna; p. Dariusz Mormol – koszykówka, p. Dorota Czeżyk i p. Aneta Stefaniuk – siatkówka, p. Rafał Dydycz – przeciąganie liny. Pomimo zaciętej rywalizacji, zawody przebiegały w przyjacielskiej atmosferze. Rywalizację zdominowała klasa II a, wygrywając w trzech konkurencjach: piłce nożnej, siatkówce oraz koszykówce, natomiast w przeciąganiu liny bezkonkurencyjna okazała się klasa IIIa.

 

Ostateczna klasyfikacja wyglądała następująco:

II a – I miejsce

I a – II miejsce

III a - III miejsce

II b – IV miejsce

III b – V miejsce

I b – VI miejsce

Pamiątkowe dyplomy wręczyła p. Dyrektor Barbara Michoń wraz z organizatorami, czyli przedstawicielami Samorządu Szkolnego.

DSC 0340

Na zakończenie Dnia Sportu, w nawiązaniu do odbywającego się turnieju EURO 2016, odbył się mecz piłki nożnej: Uczniowie kontra Nauczyciele i Szkoły Przyjaciele. Zacięte spotkanie, dzięki fenomenalnej postawie bramkarza drużyny NiSP, zakończyło się zwycięstwem starszych piłkarzy wynikiem 6 – 1. Wszystkim uczestnikom gratulujemy energii, wyników i DOBREJ ZABAWY!!!

 

ZDJĘCIA

 

Newsflash