Godło, herb

Gimnazjum im.Bohaterów Akcji V2

w Sarnakach

Stypendyści 2016

I edycja projektu Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych – najlepsza inwestycja w człowieka w roku szkolnym 2015/2016 dobiega końca. W tym roku szkolnym cztery sarnackie uczennice rozwijały swe zdolności i zainteresowania dzięki wsparciu z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego: Aleksandra Lisiecka z Ia, Anna Kamińska z IIIb, Paulina Golwiej z Ib i Wioletta Dziwińska z IIIa. Tuż przed zakończeniem roku szkolnego stypendystki podsumowały swe kilkumiesięczne działania podczas prezentacji przed koleżankami i kolegami.

DSC 0219

W piątek 17 czerwca zaprezentowała się Ola Lisiecka (opiekun p. B. Rosiak), która zgłębiała tajniki matematyki, realizując temat "Impresje matematyczne".

DSC 0400

We wtorek 21 czerwca przed uczniami z gimnazjum i szkoły podstawowej wystąpiły: Anna Kamińska (opiekun p. E. Orzepowska) realizująca projekt "Cukrzyca - słodka choroba, gorzka prawda" (więcej o projekcie Ani w innym wpisie), Paulina Golwiej (opiekun p. B. Rosiak), która mówiła o bryłach platońskich i Wiola Dziwińska (opiekun p. B. Rosiak), która pokazała i wytłumaczyła jak działa przyspieszenie ziemskie.

 

 

ZDJĘCIA

 

Newsflash