Godło, herb

Gimnazjum im.Bohaterów Akcji V2

w Sarnakach

Diabetyczka o cukrzycy

Anna Kamińska z klasy IIIb jest tegoroczną stypendystką Mazowieckiego programu stypendialnego dla uczniów szczególnie uzdolnionych – najlepsza inwestycja w człowieka w roku szkolnym 2015/2016. Przygotowała bardzo ciekawą prezentację, a wiedzą w niej zawartą chętnie podzieli się z innymi.

AK

 

"Mam na imię Ania. Choruję na cukrzycę od 3 roku życia. Nie wstydzę się swojej choroby, lubię o niej opowiadać. Z biegiem czasu cukrzyca stała się moją pasją i z nią wiążę swoje plany na przyszłość. Chciałabym zostać diabetologiem i pomagać innym diabetykom. Z doświadczenia wiem, jak ważne jest wsparcie na początku.

Przygotowałam prezentację sama, korzystając z własnych doświadczeń. Zawarłam w niej wszystkie najważniejsze informacje. Warto się z nią zapoznać, gdyż nigdy nie wiadomo co nas w życiu spotka i co będzie nam potrzebne!"

Prezentacja Ani  "Cukrzyca - słodka choroba, gorzka prawda"

 

Newsflash