Godło, herb

** Szkola Podst. w Sarnakach

*** im.Bohaterow Akcji V2

Strona główna

Pierwszoklasiści wysyłają kartki

 

 

"Ludzie listy piszą..." a Pierwszaki samodzielnie stworzyły bożonarodzeniowe kartki, napisały życzenia, zaadresowały koperty i pocztówki ruszyły w drogę z sarnackiej poczty.

kartki pierwszaków 1

kartki pierwszaków 2

kartki pierwszaków 3

Apel do rodziców!

 

zatoczka 1

zatoczka 2

Apel do rodziców, którzy przywożą dzieci do szkoły lub odbierają po lekcjach.
Wzdłuż sali gimnastycznej usytuowana jest ZATOCZKA AUTOBUSOWA, nie parking. Zdjęcia pokazują jak dziś zaparkować musiał autobus, którym odjeżdżają uczniowie po 6 lekcjach... Sytuacja powtarza się codziennie.
Prosimy nie zatrzymywać w tym miejscu samochodów w czasie, gdy uczniowie są przywożeni lub wsiadają do autobusów - tj. w godzinach: 7.15-7.50, 13.15-13.30, 15.00-15.15.
Bezpieczeństwo uczniów jest najważniejsze!

Loteria Pomocy - ogłoszenie

 

 

Samorząd Uczniowski oraz nauczyciele wspomagający, pracujący w naszej szkole, zapraszają do wzięcia udziału w akcji charytatywnej.

loteria pomocy ogłoszenie

loteria pomocy ogłoszenie2

Szkolny Zlot Mikołajów - fotorelacja

 

 

Szkolny Zlot Mikołajów za nami. A Mikołaj, zgodnie z zapowiedzią, spośród swoich fanów wylosował 10 osób, które obdarował małymi upominkami.

SzZM zwycięzcy

Czytaj więcej: Szkolny Zlot Mikołajów - fotorelacja

Mikołajki 2021

 

 

Jak co roku, 6 grudnia Mikołaj odwiedził najgrzeczniejsze klasy naszej szkoły :-)

Mikołajki 1a

Mikołajki 4

Mikołajki 0

Mikołajki 5

Ponieważ do klasy 7b Mikołaj dziwnym zbiegiem okoliczności nie trafił (ciekawe czemu? Hmmm... ;D ) uczniowie postanowili zrobić sobie w tym dniu Mikołajkowy seans filmowy...

Mikołajki 7b

Konkurs "My Christmas card"

 

christmas cards

Jesteś uczniem klas III-VII? Weź udział w IV Powiatowym Konkursie językowo-plastycznym "My Christmas Card - Najpiękniejsza Kartka Bożonarodzeniowa", organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 1 w Łosicach.
Przygotuj własnoręcznie kartkę świąteczną z życzeniami w j. angielskim i dostarcz ją do swojego nauczyciela anglisty do 10 grudnia (piątek). Pięć najpiękniejszych kartek wyłonionych podczas etapu szkolnego wyruszy w podróż do Łosic by tam zawalczyć o miejsce na podium i nagrodę. Szczegóły pod linkiem
lub u Twojego nauczyciela anglisty. Powodzenia!

Szkolny zlot Mikołajów

 

 

zlot mikołajów plakat

Nowy sprzęt nagłaśniający

 

 

Dziś siódmoklasiści testowali na hali nowy sprzęt nagłaśniający, który zakupiliśmy dzięki przystąpieniu do programu "Laboratoria przyszłości". A to dopiero początek...

sprzęt nagłaśn 1

sprzęt nagłaśn 2

 

P. Szymańska laureatką konkursu NBP

 

NBP

Pani Bożena Szymańska, nauczycielka historii i wos, została Laureatem Ogólnopolskiego Konkursu NBP na scenariusz i realizację zajęć edukacyjnych pt. "Zanim wydam... O finansach w przedszkolach i szkołach". Przesłany przez p. Bożenę scenariusz znalazł się wśród najwyżej ocenionych scenariuszy.
Szczegółowa lista Laureatów dostępna jest na stronie www.nbp.pl w zakładce Edukacja/Konkursy oraz pod linkiem Narodowy Bank Polski - Internetowy Serwis Informacyjny (nbp.pl).

Sukces Oli z 8a

 

 

Nasza ósmoklasistka Aleksandra B. z klasy 8a zakwalifikowała się do etapu rejonowego konkursu przedmiotowego dla uczniów szkół podstawowych z wiedzy o społeczeństwie.

Gratulujemy Oli i życzymy powodzenia podczas wykonywania kolejnych zadań z WOS-u w dn.15 grudnia.

Opłata za obiady w grudniu

 

 

Po raz kolejny prosimy Państwa o wpłacanie dokładnych kwot.
W przypadku wątpliwości, prosimy o kontakt z sekretariatem pod nr telefonu 833599111.
 
obiady XII