Godło, herb

** Szkola Podst. w Sarnakach

*** im.Bohaterow Akcji V2

Strona główna

Konkurs na najciekawsze zdjęcie bohatera książki 4-8

 
 
 
 
Wyniki Konkursu na najciekawsze zdjęcie bohatera książki w kl. 4-8:
1. Julia S. z 7b
2. Zuzanna S. z 8b
3. Gabriela B. z 7a
 

Gratulujemy zwyciężczyniom. Wybór nie był łatwy, bo wyjątkowych zdjęć było wiele.

Nagrody i dyplomy przekażemy po powrocie uczniów starszych klas do szkoły.
Wśród głosujących wylosowaliśmy nagrody za udział w głosowaniu - Kupony na dzień bez pytania. Szczęście mieli: Maria Ch. z 1a, Jakub K. z kl. 3 i Agnieszka B. z 7b.
 
1db
3db
4db
2db
 
 
 

Konkurs SLEEVEFACE - zwycięzcy

 
 
Konkurs SLEEVEFACE rozstrzygnięty!
 
W kategorii UCZNIOWIE zwycięzcami są:
1. Szymon Ś. z 7b
2. Wiktoria M. z 8b
3. Wiktoria K. z 7a
 
Tuż za podium znalazły się zdjęcia Dawida L. z 7a i Patrycji Z. z 7b.
 
Dyplomy i nagrody przekazane zostaną zwycięzcom podczas spotkania w bibliotece, które planujemy przeprowadzić po powrocie starszych uczniów do szkoły.
 
W kategorii DOROŚLI (na zdjęciu lub autorzy zdjęć młodszych dzieci):
1. Magdalena Stefańska
2. Jolanta Chromiec
3. Karolina Dydycz
 
Zgodnie z zapowiedzią, spośród głosujących, przewodniczący SU - Piotr z 8b wylosował trzy osoby, które stają się szczęśliwymi posiadaczami kuponów na dzień bez pytania. Mogą je wykorzystać po powrocie do szkoły. Są to: Amelia Ch. z8a, Wiktoria K. z 7a oraz Kinga J. z 8a.
 
Gratulujemy zwycięzcom. Dziękujemy wszystkim za udział w zabawie fotograficznej oraz w głosowaniu.
 
 
148506
 
149
 
1491454
 
14931653
 
14
 
148771
 
 
 
 
 

Serduszka na świetlicy

 
 
 
Love is in the air...
Uczniowie klasy 1a podczas zajęć świetlicowych już dziś szykowali się do Walentynek.
 
love
 
 

DBI

 

 

Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI) obchodzony był 9 lutego. Jednak w naszej szkole jest przedłużony na kolejne dni. Dzieci uczęszczające na świetlicę obchodziły go bawiąc się. Dziś efekty pracy dzieci ze świetlicy. W kolejnych dniach pojawią się efekty obchodów DBI na lekcjach informatyki. J.Kołaczkowska

dbi jk

 

 

1% dla dzieci

 

 

Trwa czas rozliczeń podatkowych za 2020 rok. Jeśli ktoś się zastanawia komu przekazać swój 1%, to może to zrobić dla naszych uczniów: Gabrysi i Filipa, Jakuba lub synka naszej byłej nauczycielki - Kostka.

gf

jak

kos

 

 

Zimowa droga do szkoły

 

 

Piękno zimowego krajobrazu nie cieszy już tak bardzo, gdy pojawiają się kłopoty z dojazdem. Rozumiemy, że warunki pogodowe nie dla wszystkich naszych uczniów są sprzyjające i współczujemy. Jednak dopóki do szkoły dociera większość uczniów nie możemy odwołać zajęć. Za drogi odpowiada gmina i powiat. Autobusy są gminne, a gdy pojazdy zamarzną, to nie jadą...

Jeśli zdarzy się sytuacja, że dzieci dotrą do szkoły, a autobusu powrotnego nie będzie, to szkoła powiadomi rodziców, nie muszą Państwo dzwonić do nas.

zima droga

 

 

Dzień Bezpiecznego Internetu

 

 
We wtorek, 9 lutego, przypada Dzień Bezpiecznego Internetu. Jest to temat szczególnie ważny w tym roku szkolnym - starsi uczniowie już czwarty miesiąc uczą się zdalnie, w związku z czym bardzo dużo czasu spędzają przed komputerem.
W szkole obchody tego szczególnego dnia rozpoczęli nasi najmłodsi uczniowie. W poniedziałek Zerówkowicze zgłębiali wiedzę na temat bezpieczeństwa w sieci podczas zajęć świetlicowych. Pogadankę z dziećmi przeprowadziła pani Magdalena Karwacka.
 
dbi
 
dbi s
 

Nie tylko lekcje...

 

 
W najbliższy piątek, 12 lutego, po raz drugi gościć będziemy w naszej szkole wójta, radnych i sołtysów podczas sesji Rady Gminy w Sarnakach, która odbędzie się w sali gimnastycznej. Szkoła zapewnia bezpieczne obrady w reżimie sanitarnym.
Dziękujemy naszym niezawodnym Paniom z obsługi za przygotowanie hali.
 
hala sesja
 
 

Zimowe prace

 
 
Zima nie odpuszcza. A my z pomocą własnych sił (pan Wojciech Wedziuk) oraz zaprzyjaźnionych (pan Jacek Golwiej i gminny sprzęt) dbamy o bezpieczeństwo naszych uczniów i pracowników w drodze do szkoły.
Dziękujemy Panom.
 
148731
 
148926
 
 

Konkurs 4-8

 

 

Starsi uczniowie z klas 4-8 też dołączyli do zabawy w przebieranie z okazji szkolnego Dnia Bohatera Książki, mimo że uczą się zdalnie. Dotarły do nas 83 zdjęcia.

https://photos.app.goo.gl/KybgE4tE7K8fZdwg8

 

14771226

 

Konkurs 0-3

 

 

4 lutego do naszej szkoły przybyli bohaterowie książkowi (i nie tylko). Ze zdjęć uczniów w przebraniach utworzyliśmy album, do którego obejrzenia zapraszamy.

Podczas głosowania wybierzemy NAJSYMPATYCZNIEJSZE PRZEBRANIE w klasach 0-3.

https://photos.app.goo.gl/Yt52wwNVkNzByesZ9

14852615